Hakkımızda

Asgardia Gayrimenkul, arkasındaki büyük kurumsal iş deneyimle gayrimenkul alanına nitelikli ve insan odaklı yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Restorasyon ve inşaat alanında önemli projelere imza atan CMK grup’un “Dünü ve bugünü şekillendiriyoruz” sloganında kendini bulan iş anlayışı Asgardia için bir başlangıç noktası oldu. Ankara Aydınlıkevler’deki Asgardia lüks konut projesine ek olarak, Ankara başta olmak üzere ülke genelindeki değerli geyrimenkulleri talep sahipleriyle buluşturmak için Asgardia Gayrimenkul hayata geçirildi.

 

Asgardia, portföyünde sunulan konut ve iş yerleri için müşterilerine profesyonel gayrimenkul hizmeti sunar. Bu doğrultuda müşterilerini iyi dinlemeye ve anlamaya, hizmet çerçevesini insan merkezli olarak şekillendirmeye odaklanır. Güvene dayanan uzun erimli bir çalışma anlayışı sürecin tüm aşamalarına hakimdir. Asgardia’da doğru fiyatlandırmayla ve talebi anlamayla başlayan süreç, etkin ve profesyonel danışmanlık ile devam eder.

 

Asgardia: Profesyonel ve doğru adres

 

Asgardia doğru adrestir. Deneyimi, uzman kadrosu ve ayrıntılı hizmetiyle ideal bir gayrimenkul hizmeti sunan Asgardia, hem mülk sahiplerinin hem kiralık-satılık mülk arayışı içinde olanların vakit kaybetmeden aradığı sonuca ulaşmalarına yardım ediyor.

 

Yaşam için Asgardia: Düşlediğiniz yaşamın uygun mekanlar

 

Konforu yeniden tanımlayan, yaşama yeni bir boyut kazandıran Asgardia projesine ek olarak, seçkin bir portföy Asgardia Gayrimenkul güvenceyle Ankaralılarla ve tüm Türkiye’yle buluşuyor.

 

Yatırım için Asgardia: Gözde lokasyonlarda, yaşam odaklı gayrimenkuller

 

Aydınlıkevlerdeki ideal konumuyla, modern tasarımıyla ve yaşam alanlarıyla önce çıkan Asgardia projesi yatırımcıların yüzünü güldürüyor. Asgardia Gayrimenkul Ankara genelinden başlamak üzere yatırım değeri olan kıymetli gayrimenkul portföylerini yatırımcıların tercihine sunuyor.

İlanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

444 81 06

İlanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

İletişim